CO JE POWER BALANCE?

V roce 2006 měli dva bratři, jejichž vášní byli veškeré sportovní aktivity, nápad spojit filozofii východního světa a vědu světa západního a snažili se vyvinout produkt, který přinesl každému něco navíc – ať už profesionálům tak i rekreačním sportovcům. Cílem je, aby každý maximalizoval svůj potenciál a žil svůj život naplno. Tak po pěti letech a milionech náramků později vznikl tento produkt a firma s názvem Power Balance. Zakladateli jsou Troy and Josh Rodarmel, kteří nově definovali trh sportovních potřeb. Tento náramek se stal okamžitě po představení hitem v USA, ale i jinde ve světě. Tato originální technologie je zabudována do všech Power Balance produktů. Vrcholoví sportovci, věnující se různým sportům napříč sportovním světem, mají jedno společné – všichni věří Power Balance produktům.

TECHNOLOGIE POWER BALANCE

Power Balance je technologie, která využívá speciální hologramy, které jsou umístěné v každém PB produktu. Tyto hologramy působí na energetické pole člověka a dostávají ho do rovnováhy a lepší kondice. Power Balance sladí přirozenou energii člověka a tím zlepší Vaše výkony. Náramek či jiný produkt Power Balance naše tělo dostane do energetické rovnováhy, díky čemuž se naše tělo lépe brání různým výkyvům energie. Tyto výkyvy způsobují různé přístroje, ať se již bavíme o počítačích, televizích, mobilech a dalších přístrojích, které nás každodenně obklopují, také se jedná o chemikálie v potravinách, ovzduší a další. Toto vše způsobuje, že se naše tělo necítí dobře a my trpíme bolestmi hlavy, únavou... Náramky a další produkty Power Balance vám pomohou zbavit se těchto problémů.

POZOR NA PADĚLKY POWER BALANCE

Na internetu je mnoho článků a videí o tom, jak Power Balance vlastně nefunguje. Problémem je, že lidé, kteří tyto recenze/články píší, náramek Power Balance nikdy neměli v ruce. Náramky pod tímto názvem Power Balance se na internetu prodávají od 50 do cca 550 Kč, ale pozor nikdo z těchto prodejců neprodává oficiální produkty Power Balance – viz například článek:
iDNES.cz - Podvodníci mají nový hit, zaplavují Česko falešnými módními náramky

Nenechte se napálit lidmi, kteří dovezou náramky z Číny nebo Hong Kongu a budou se je snažit za 300 Kč prodat. Doporučená cena na prodej pravých náramků pro autorizované prodejce je 960 Kč, proto ty pravé můžete zakoupit cca od 790 Kč výše. U nižších cen je téměř 100% jistota zakoupení falzifikátu! Tak zkuste nepatřit mezi ty, kteří mají pouze falzifikáty, podporují podvodníky a vyzkoušejte originální produkty Power Balance doporučovaný mnoha světoznámými sportovci i hvězdami.

POWER BALANCE
Výrobky Power Balance
Technologie Power Balance
Tým a reference Power Balance