Originál vs. fake napodobeniny

Na této stránce si můžete prohlédnout rozdíly mezi pravým zbožím Power Balance a jeho náhražkami.

Produkty prodávané v ČR:

V České republice se prodává mnoho produktů pod názvem Power Balance. Tyto produkty ale nejsou produkty americké firmy Power Balance, ale padělky dováženými z Číny bez funkčních hologramů, které dělají tyto produkty jedinečnými. Nenechte se ošálit kopírovanými fotograemi od výrobce PB, ty si můžete stáhnout a umístit na jakékoliv webové stránky, ovšem produkty za 50 – 550 Kč jsou téměř ze 100 % padělky!

Naše firma se rozhodla české veřejnosti nabídnout OFICIÁLNÍ PRODUKTY OD FIRMY POWER BALANCE, které jsou pravé a obsahují hologramy. Zároveň nabízíme možnost si produkty prohlédnout v našem obchodě – jedná se o produkty v originálním balení a z kvalitních materiálů. Firma PB se proti prodejcům kopírujícím jejich produkt snaží bojovat, což je ale velmi složité.

Mnoho článků odkazuje na nefungující a podvodné produkty PB. S těmito články na jednu stranu souhlasíme, protože náramky a další produkty, které nejsou originální opravdu jsou jen nefunkčními padělky! Problémem autorů těchto článků je ale to, že nikdy nevyzkoušeli a ani neměli v ruce pravé a originální produkty PB. Je to totiž poměrně drahý produkt. Doporučená prodejní cena od výrobce je kolem 33 euro (kterou mimo jiné oficiální prodejci produktů PB (např. Slovensko, Lotyšsko, Německo, Polsko a další dodržují).

Proto jsme se rozhodli nabídnout Vám opravdové produkty PB na vyzkoušení. Proč nosit náhražky z nepříjemné gumy, když mohu mít silikonový originál?

Prohlédněte si rozdíly:

Viditelný rozdíl u produktů je zejména v materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Dále můžete vidět rozdíly na krabičce a barvě produktu, stejně tak ve velikosti a rozdělení písma.

Originální produkty jsou dodávány v balení, které má na zadní straně uveden speciální kód a ten si můžete ověřit na stránkách: http://verify.yottamark.com/ - tam zapíšete kód a ihned zjistíte, zda vlastníte originální produkt Power Balance.

Originální vs. fake Power Balance produkty Originál je nahoře.

Originální vs. fake Power Balance produkty Originál má na krabičce speciální kód pro ověření autenticity.

Originální vs. fake Power Balance produkty Originál je vlevo, napodobenina vpravo.

Originální vs. fake Power Balance produkty Originál je vlevo, napodobenina vpravo.

Originální vs. fake Power Balance produkty Rozdíly u produktu jsou zejména v materiálu.

Originální vs. fake Power Balance produkty

POWER BALANCE
Výrobky Power Balance
Technologie Power Balance
Tým a reference Power Balance