ČASTÉ DOTAZY POWER BALANCETM

Co je Power Balance?

Power Balance je americká firma, vyrábějící produkty pro sportovce ať již profesionální nebo jen rekreační. Produkty Power Balance obsahují hologramy, které by měly působit na Vaši rovnováhu, sílu a energii. Vyzkoušejte tyto produkty a uvidíte.

Výroba hologramů Power Balance

Power Balance produkty jsou programovány v USA.

Jak dlouho hologramy Power Balance fungují?

Hologramy Power Balance fungují navždy, nemají omezenou životnost - pokud nedojde k mechanickému poškození produktu.

Existuje nějaký rozdíl mezi náramky Power Balance a ostatními produkty Power Balance?

Power Balance náramky a ostatní Power Balance produkty působí naprosto totožně. Všechny produkty obsahují hologramy. Firma Power Balance vyrábí různé typy produktů, aby se zavděčila široké veřejnosti a vkusu každého uživatele.

Mohou se náramky Power Balance namočit?

Ano, není problém s tím je mít neustále na sobě, klidně i ve vodě.

Působí Power Balance na všechny?

Miliony lidí na světě tyto produkty nosí a používá každý den. Jedná se nejen o vrcholové sportovce a známé osobnosti (včetně Davida Beckhama, jeho ženy Victorie, Kate Middleton, Gerard Butler, P. Diddy, Lindsay Davenport...), ale také mnoho rekreačních sportovců a dokonce jej nosí mnoho lidí jen proto, že se jedná o stylový doplněk. Na každého působí jiným způsobem, neexistují testy, jak jeho funkčnost dokázat (Jak chcete dokázat lepší pocit?). Vy jej můžete vyzkoušet a pokud byste nebyli spokojeni, dle zákona máte možnost jej do 14 dnů bez udání důvodů vrátit a dostat své peníze zpět!

Hraje roli, kolik produktů mám na sobě?
Není dokázáno, že více produktů Power Balance by mělo větší vliv než jeden. Power Balance funguje v souladu s Vaším tělem a proto nemá vliv to kde jej nosíte a kolik jich máte. Bohatě postačí jeden, i když mnoho sportovců můžete vidět i s vícero náramky...

Zasíláte také na Slovensko?

Ano, je možné zaslat produkty PB i na Slovensko - dopravné 7 EUR.

Způsob platby a převzetí produktů

Produkty Power Balance je možné objednat přes náš e-shop, telefonicky nebo e-mailem. Platba je možná převodem na účet, dále na dobírku.

Jaká je obvyklá dodací lhůta?

Zboží, které je na skladě dodáváme do 24 - 48 hodin po objednání.

Jaká je záruční doba produktů Power Balance?

Na produkty Power Balance je poskytovaná záruka 2 roky od data prodeje. Záruka zaniká v případě, že vada byla způsobena mechanickým poškozením, standardním opotřebením nebo skladováním v nevhodných podmínkách.

POWER BALANCE
Výrobky Power Balance
Technologie Power Balance
Tým a reference Power Balance